تبلیغات
باشگاه هواداران ویدیچ در ایران - ولوز - منچستر یونایتد
 
 
ولوز - منچستر یونایتد
نظرات () | ادامه مطلب...استادیوم :
Molineux
ولوز 0
تاریخ برگزاری :
1390-12-28
منچستر یونایتد 5
جانی ایوانز ,آنتونیو والنسیا ,دنی ولبک ,خاویرهرناندز 2 ,

گزارش مسابقه : وولوز 0-5 یونایتد

5 گل در حدود یک ساعت کافی بود تا یونایتد با غلبه بر تیم 10 نفره وولورهمپتون با اختلاف 4 امتیاز نسبت به تیم دوم یعنی سیتی ، در صدر جدول قرار گیرد .
انتونیو والنسیا در بازگشت به میادین ایده آل کار کرد و بعد از گل ابتدایی اوانز ، یونایتد را به گل دوم رساند ؛ این در حالی بود که 6 دقیقه به پایان نیمه اول ، زوبار کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و تیمش را 10 نفره در مقابل یونایتد سرحال تنها گذاشت .

ولبک دقایقی بعد یونایتد را در نیمه اول به گل سوم رساند و درخشش هرناندز در ربع اول مسابقه در نیمه دوم ، دو گل برای یونایتد همراه داشت تا پیروزی یونایتد 5 گله شود .
یونایتد با این پیروزی اختلاف تفاضل خود را با سیتی در صدر جدول به عدد 3 کاهش داد تا از این نظر نیز فشار بر سیتی در کورس قهرمانی بیشتر شود ، انها بازی این هفته خود را چند روز دیرتر و در مقابل چلسی برگزار خواهند کرد.

بعد از ادای احترام به اتفاق رخ داده برای فابریس موامبا در ابتدای مسابقه ، یونایتد بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه نهم مسابقه همکاری والنسیا و رافائل موجب شد تا موقعیتی خوب برای یونایتد به عنوان اولین فرصت جدی فراهم شود اما این اتفاق منجر به گل برای یونایتد نشد . با این وجود تغییرات سرآلکس نسبت به بازی قبل در لیگ در سمت راست خط دفاعی ، موثر بود و شاهد همکاری و ایجاد موقعیت های خوبی از سوی رافا و والنسیا بودیم .

چند دقیقه بعد شاهد واکنش وولوز به حملات یونایتد بودیم ، تیم قعرنشین لیگ برتر ، ابتدا با حرکت کوین دویل خطرساز شد اما ضربه او به خوبی توسط دی هیا مهار شد ، سپس استیون فلچر بهترین گلزن وولوز بود که موقعیت بعدی را بدست آورد ، با این حال ضربه سر او روی سانتر ژارویس ، به جایی نرسید .

یونایتد در حمله بعدی خود ، ضربه کریک را داشت که این شوت با برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد ، سانتر خوب رونی با ضربه سر هوشمندانه و با دقت کریک در چند قدمی دروازه به اوانز رسید تا مدافع جلوکشیده یونایتد در 119مین بازی خود برای یونایتد اولین گل رسمی اش را به ثمر برساند .

اما اوضاع برای وولوز بدتر نیز ، زوبار مدافع راست تیم ، در طی 11 دقیقه با دو تکل خود روی رونی و ولبک باعث شد تا دو کارت زرد دریافت کند و در دقیقه 39 ، در حالی که تیمش یک گل نیز عقب بود ، وولوز را 10 نفره کند .
یونایتد به خوبی ضربه محکمی به تیم 10 نفره وولوز زد و نتیجه را دو برابر کرد . روی ضد حمله یونایتد موفق شد در یک همکاری خوب به گل بعدی خود برسد ، ضربات ولبک و هرناندز به رونی رسید و بهترین پاس رونی در نیمه اول به والنسیا رسید ، تا آنتونیو با حرکتی دیدنی و سریع ، و ضربه ای مناسب ؛ بازگشت خود به میادین را بعد از مصدومیت مقابل آژاکس ، با گل جشن بگیرد .


اوانز با به رخ کشیدن اعتماد به نفسش ، پاسی بلند و زیبا را برای والنسیا ارسال کرد ، حرکت چند قدمی والنسیا با پاسی خوب برای ولبک همراه شد تا ضربه خوب مهاجم جوان انگلیسی ، دروازه هنسی را برای بار سوم در نیمه اول باز کند .
نیمه دوم به نظر وولوز با 10 نفر و سه گل عقب ماندگی کار سختی در مقابل تیم میهمان داشت و اتفاقا ، 15 دقیقه ابتدایی این نیمه اصلا برای آنها خوب شروع نشد و فرصت طلبی یاران یونایتد ادامه داشت .
بعد از ضربه زیبا رونی ، توپ راهی کرنر شد و سپس کرنری که سریع ارسال شد روی غفلت بازیکنان وولوز ، هرناندز نهایت استفاده را برد و با ضربه سر تمام کننده خود یونایتد را به گل چهارم رساند .

تنها 5 دقیقه کافی بود تا چیچا گل دوم خود را برساند ، این بار همکاری ولبک و والنسیا در سمت راست با سانتر خوب والنسیا ختم شد و این بار نیز هرناندز به خوبی با جاگیری مناسب ، دروازه وولوز را برای پنجمین بار باز کرد .
پاسخ وولوز به 5 گل یونایتد ، دو موقعیت کایتلی و فلچر بود که هر دو آنها به خوبی توسط دی هیا مهار شد و آنها حتی در رسیدن به یک گل نیز ناکام بودند . با این حال یونایتد نیز در چند موقعیت بعد از گل پنجم خطرناک ظاهر شد و میتوانست گل ششم را نیز به ثمر برساند .

خود هرناندز اولین کسی بود که بعد از گل پنجم این فرصت را داشت تا هتریک کند اما وی بی دقت بود ، سپس فابیو تعویضی ، در موقعیتی مناسب صاحب فرصتی خوب شد اما او نیز از این فرصت بهره کافی را نبرد تا در بین گلزنان سهمی نداشته باشد .

در ادامه مسابقه ، پوگبا که در این بازی نیز فرصت بازی به عنوان یار تعویضی را در زمین پیدا کرده بود ، یک فرصت داشت که ضربه اش را به بیرون زد و در نهایت مسابقه با همین نتیجه خاتمه یافت و یونایتد به پیروزی پر گل و روحیه بخشی رسید آنها باید منتظر بمانند تا رقیب اصلی شان در کورس قهرمانی 4شنبه شب در ورزشگاه اتحاد در مقابل چلسی چه خواهد کرد !

»
مرتبط با : Pics News
نویسنده : Hossein Hassan Nejad
تاریخ : دوشنبه 29 اسفند 1390
زمان : 05:17 ب.ظ


 

قالب وبلاگ

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ