تبلیغات
باشگاه هواداران ویدیچ در ایران - منچستر یونایتد - وست بروم
 
 
منچستر یونایتد - وست بروم
نظرات () | ادامه مطلب...یونایتد 2-0 وست برومویچ

وین رونی با گلهای خود در هر نیمه ، باعث شد تا یونایتد ، وست بروم 10 نفره را شکست داده و به صدر جدول لیگ برسد .
بعد از گذر از دقایق ابتدایی مسابقه که بیشتر تصاحب توپ و موقعیت برای وست بروم بود ، یونایتد توانست بر بازی مسلط شود و مالکیت بیشتری بر توپ را از آن خود کند تا اینکه رونی روی ضربه هرناندز بالاخره قفل دروازه حریف را باز کرد .

سپس رونی در نیمه دوم بعد از اینکه وست بروم 10 نفره شد ، ضربه پنالتی را که روی حرکت یانگ بدست آمد ، تبدیل به گل کرد تا خیال یونایتد بابت دستیابی به هر 3 امتیاز مسابقه راحت شود و دقایق بعد جشن پیروزی یونایتد با خبر گل خوردن سیتی کامل شد .

سرآلکس فرگوسن بعد از شکست مقابل اتلتیک بیلبائو ، با ترکیبی نسبتا متفاوت و بازیکنان کلیدی خود پا به این میدان گذاشت ، او از فردیناند و کریک و اسکولز از ابتدا استفاده کرد و ولبک در جناح راست به بازی گرفته شد تا قدرت تهاجمی تیم بیشتر جلوه کند .

با این حال تیم میهمان بود که بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی روی سانتر ریجدول میتوانستند صاحب گل شوند که اندروز از این موقعیت استفاده نکرد و فرصت از دست رفت . موقعیت بعدی نیز برای وست بروم بود و این بار تلاش فورچون برای ضربه به سوی دروازه یونایتد بی نتیجه ماند و این موقعیت نیز از دست وست بروم پرید .
دقایقی بعد یونایتد به اولین موقعیت خود رسید که وینگر کناری یونایتد در این بازی یانگ اولین موقعیت را بدست آورد اما توسط دروازه بان سابق شیاطین دفع شد .

برای ادامه گزارش و تصاویر بازی و دانلود گلها به ادامه مطلب بروید...»
مرتبط با : Pics News Movies
نویسنده : Hossein Hassan Nejad
تاریخ : دوشنبه 22 اسفند 1390
زمان : 03:20 ب.ظ


 

قالب وبلاگ

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ