تبلیغات
باشگاه هواداران ویدیچ در ایران - غرش ریو فردیناند
 
 
غرش ریو فردیناند
نظرات () | ادامه مطلب...ریو فردیناند اعلام میکند که تیم منچستر یونایتد از رقابت بر سر عنوان قهرمانی لیگ برتر دست نمیکشد.
ریو فردیناند و شرکاء برای حفظ سرعت با همسایگان خود، 19 امتیاز از 21 امتیاز آخر را به دست آورده اند. این بدان معنیست که تیم منچستر یونایتد تنها در 2 امتیازی تیم منچسترسیتی قرار دارد.

ریو فردیناند در این باره میگوید: ما تنها باید برنده شدن را حفظ کنیم. اگر ما این کار را انجام دهیم، بر روی دیگر تیمها فشار وارد میکنیم. این در مورد حفظ جایگاه خود و ایجاد اطمینان از باقی ماندن انعطاف پذیری و باقی ماندن امتیازات در تابلوست.
وی در ادامه گفت: همه ما همیشه گفته ایم که این حفظ امتیازات بر روی تابلوست. ما 2 بازی آخر خارج از خانه خود حرفه ای نمایش دادیم و این فوق العاده است و ما باید این را ادامه دهیم. ما مسابقات بزرگی در آینده داریم و هر مسابقه یک فینال است، من میدانم که این کلیشه ایست، اما این درست است.

تیم منچستر یونایتد با پیروزی 1 - 3 در مقابل تیم تاتنهام هاتسپرز، گام خود با همسایگانش را حفظ کرد و ریو فردیناند میگویند که شیاطین سرح در استادیوم وایت هارت لین ثابت کردند که این یک معامله واقعیست.
او در ادامه افزود: این یک پیروزی بزرگ برای ما بود زیرا این یکی از مسابقاتی بود که احتمالاً مردم انتظار داشتند ما در آن امتیاز از دست بدهیم. این یک استادیوم دشوار برای بازی کردن است و تیم تاتنهام هاتسپرز هم در حال حاضر تیم بسیار خوبیست، پس ما باید می آمدیم و عملکرد خوبی ارائه میکردیم و من فکر میکنم عملکرد ما بسیار حرفه ای بود. در بین 2 نیمه سر مربی به ما گفت که بروید و بهتر از آنچه انجام دادید بازی کنید زیرا ما در نیمه اول بازی واقعی خود را انجام نمیدادیم.»
مرتبط با : Pics News
نویسنده : Hossein Hassan Nejad
تاریخ : پنجشنبه 18 اسفند 1390
زمان : 07:43 ب.ظ


 

قالب وبلاگ

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ