تبلیغات
باشگاه هواداران ویدیچ در ایران - تمجید سر الکس از مرد ارام و ساکت
 
 
تمجید سر الکس از مرد ارام و ساکت
نظرات () | ادامه مطلب...

سر الکس احساس میکند که شخصیت ارام و بی سر و صدای مایکل کریک یکی از اصلی ترین دلایلی است که وی همیشه ان مقدار تمجید و تعریفی که شایسته اش است را دریافت نمیکند.

هافبک یونایتد در این فصل برای قرمز ها بسیار عالی بازی کرده و یکی از جدی ترین کاندید های دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل منچستر یونایتد است.
بسیاری از طرفداران یونایتد هفته گذشته متعجب شده اند که چرا کریک به تیم ملی انگلیس دعوت نشد اما تنها دغدغه سر الکس این است که کریک به نمایش های خوب خودش برای شیاطین ادامه دهد و روی بازی با تیم سابقش تمرکز کرده باشد.

سر الکس می گوید :\"من فکر می کنم که کریک و اسکولز زوج بسیار خوبی در میانه میدان هستند.فرم مایکل کریک در این چند ماه اخیر کاملا عالی و با شکوه بوده است.او همیشه در نیمه های دوم فصل خوب کار می کند.من میدانم که وی در این مورد با من موافق نیست ولی من احساس می کنم که همیشه در نیمه دوم فصل او را در اوجش میبینیم.
او فردی نیست که زیاد به دنبال مطرح شدن در رسانه ها باشد.وی فرد ارامی است که سبک زندگیش به گیگز و اسکولز شباهت دارد.این به این معنی نیست که ما توانایی های او را درک نمیکنیم و برایش ارزش قائل نیستیم.ما بازیکنان زیادی مثل او داشتیم.دنیس اروین هم کاملا همچین شخصیتی داشت.

من فکر میکنم که در فوتبال مدرن امروزی بسیار خوب است که بازیکنانی داشته باشید که به توانایی های فوتبالی خود تکیه می کنند و به ان اهمیت میدهند نه به مطرح کردن خود در رسانه ها .
وی شخصیت ارام و ساکتی دارد که باعث می شود مردم گمراه شوند که شاید وی هر از چند گاهی به تشویق کردن نیاز دارد.اما همچین مسئله ای نیست.وی فقط شخص ارام و بی سر و صدایی است.\"

»
مرتبط با : Pics News
نویسنده : Hossein Hassan Nejad
تاریخ : جمعه 12 اسفند 1390
زمان : 05:58 ب.ظ


 

قالب وبلاگ

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ