تبلیغات
باشگاه هواداران ویدیچ در ایران - تاتنهام - یونایتد
 
 
تاتنهام - یونایتد
نظرات () | ادامه مطلب...یونایتد در شمال لندن با یکی از سخت ترین آزمایش های فصل روبرو خواهد شد...

یونایتد هفته گذشته در آخرین دقایق توانست نورویچ را 2-1 از پیش رو بردارد تا فاصله خود با منچستر سیتی را در صدر جدول در عدد 2 نگه دارد. مدافع عنوان قهرمانی بعداز اولین بازیش در سال جدید میلادی شکست نخورده و از دو بازی سخت در برابر تیم های چلسی و آرسنال در خارج از خانه موفق به کسب چهار امتیاز شده است. اسپرز خیلی بدشانس بود که تساوی در برابر منچستر سیتی را در آخرین لحظات از دست داد اما توانست 5 بازی بدون شکست را پشت سر بگذارد که در این بازیها تنا یک گل دریافت کرد. اما هفته گذشته متحمل شکست سنگین 5-2 در برابر آرسنال شدند.

اسکات پارکر محروم است، او در دربی شمال لندن در آخرین دقایق از بازی اخراج شد. کایل واکر، مدافع راست، در همان بازی بدلیل مصدومیت از زمین خارج شد. رافائل وندروارت و گرت بیل نیز نتوانستند برای تیم های ملی کشورشان به میدان بروند. یونایتد نیز کریس اسملینگ را در اختیار نخواهد داشت، این بازیکن در بازی با هلند از ناحیه سر دچار مصدومیت شدیدی شد. تام کلورلی و وین رونی ، که از ترکیب تیم استیوارت پیرس کنار گذاشته شده بودند، در این بازی حضور خواهند داشت. آنتونیو والنسیا نیز شانسی برای بازگشت در این بازی دارد.

مردان سرالکس در دوشنبه شبی در ماه آپریل میزبان اسپرز بودند و توانستند از عدم حضور لدلی کینگ و لوکا مودریچ نهایت استفاده را کردند. دنی ولبک از روی پاس تام کلورلی اولین گل بازی را زد و دقایقی بعد پاس گلی به اندرسون داد. رونی نیز با ضربه سر از روی ارسال رایان گیگز بار دیگر دروازه تاتنهام را باز کرد تا این بازی 3-0 بسود شیاطین سرخ به پایان برسد.
»
مرتبط با : Pics News
نویسنده : Hossein Hassan Nejad
تاریخ : جمعه 12 اسفند 1390
زمان : 01:06 ب.ظ


 

قالب وبلاگ

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ